Альстромерії

Альстромерія "Неон"
Альстромерія "Неон"
Альстромерія "Неон"
Альстромерія "Лорен"
Альстромерія "Лорен"
Альстромерія "Лорен"
Альстромерія "Визнання"
Альстромерія "Визнання"
Альстромерія "Визнання"
Альстромерія "Палітра"
Альстромерія "Палітра"
Альстромерія "Палітра"
Альстромерія "Радість"
Альстромерія "Радість"
Альстромерія "Радість"
1710 грн.
1968 грн.
Альстромерія "Наталі"
Альстромерія "Наталі"
Альстромерія "Наталі"

Букет альстромерій – це чудовий спосіб показати своє кохання і зробити приємно близькій людині. Ці квіти відрізняються відмінною стійкістю та незвичайним зовнішнім виглядом. Вони чимось нагадують лілії, але розташування пелюсток більше схоже на орхідею. Часто про альстромерія говорять, що вони як великі польові квіти, але більш витончені. І, що дуже важливо, у цих рослин немає запаху, тому вони безпечні для алергіків. Часто любителі лілій страждають через те, що не можуть переносити їхній аромат, у цьому випадку на допомогу приходить не менш красива альстромерія.

Чому варто подарувати букет альстромерій

У цих рослин є інші відомі назви - лілія інків або перуанська лілія, за ними стає зрозуміло, що батьківщина квітів - це Перу. Там альстромерію шанували і ставилися до неї з великою обережністю, оскільки вважалося, що її подарував сам бог Сонця.

Свою сучасну назву квітка отримала вже в 18 столітті, коли барон Альстромер привіз її до Європи. З цього моменту і почалася широка селекційна діяльність, завдяки якій альстромерія має безліч різних видів. Від однотонних квітів вдалося перейти до різнокольорових, що виглядає приголомшливо в поєднанні з незвичайними листочками.

Прийнято вважати, що різні квіти уособлюють почуття людини до того, кому вона їх дарує. Ця рослина не стала винятком, проте її значення виділяється на тлі інших. Букет з альстромерією означає дружнє тепле кохання, тому його часто дарують подругам. Також, кажуть, що за прикметами ці квіти притягують нових друзів. та приятелів.

У Франції, залежно від відтінку, ліліям інків приписують властивість, яка цінується у близькій людині. Наприклад, розуміння, терпіння чи активність.

Замовити альстромерії

Букети з альстромерій чудово підійдуть до будь-якого приводу, але найбільшу значимість матимуть, якщо він пов'язаний з дружбою. Дівчата часто дарують його один одному на честь міцних та теплих стосунків. Також букет з альстромеріями стане чудовим помічником у питанні примирення. У день народження близької подруги теж буде чудово зробити такий подарунок. Ну і, звичайно ж, у День Дружби (30 липня) альстромерії підійдуть, адже це і є їхнє основне значення.

Відмінним варіантом для доповнення подарунка подрузі на свято стане пишний весільний букет з альстромерії. Найчастіше він складається з кольорів білих відтінків і означає близькість та духовну спорідненість. Такі квіти можуть взагалі призначатися для нареченої, з ним дівчина виглядатиме витончено і витончено. Букет з білих альстромерій вигідно підкреслить урочистість моменту і уособлюватиме всі ті якості, якими володіє майбутня дружина.

Якщо не дуже сильно вірити в значення кольорів, можна дарувати прекрасні альстромерії дамі серця, мамі або іншій близькій людині. У будь-якому випадку, цей чудовий букет зможе приємно здивувати та порадувати жінку. Привід для такого подарунка зовсім не потрібний, лише бажання. Можна замовити альстромерії додому і зустріти кохану дружину вже з симпатичним букетом, вона буде дуже рада цьому несподіваному сюрпризу. Якщо хочеться подарувати щось незвичайніше, можна придивитися до альстромерії в капелюшній коробці.

У нашому онлайн магазині величезний вибір квіткових букетів, серед яких є різноманітні збірки з альстромеріями. Всі товари відрізняються своєю якістю, свіжі й цілі квіти, перуанська лілія взагалі дуже довго може тримати хороший зовнішній вигляд. Букети з альстромеріями включають композиції і з іншими квітами, наприклад, з трояндами або польовими рослинами. Таке доповнення може надати подарунку більш романтичного і навіть любовного вигляду.

Доставка альстромерій у Києві

Переваги наших послуг:

  • швидка та своєчасна доставка альстромерій у Києві;
  • свіжі та красиві квіти;
  • великий вибір букетів;
  • доступна ціна.

Про наші букети клієнти пишуть велику кількість відгуків, які можна прочитати на сайті. Вони виділяють тривале знаходження квітів у відмінному вигляді та доставку, яка приїжджає точно вчасно.

В онлайн магазині ви з легкістю можете купити альстромерії, вибравши з каталогу букет, що сподобався. Навіть перебуваючи не в місті, ви зможете порадувати близьку людину таким приємним, симпатичним та витонченим подарунком, замовити квіти у Києві.