Гортензії

Гортензії "Фіана"
Гортензії "Фіана"
Гортензії "Фіана"
Гортензії "Авіньйон"
Гортензії "Авіньйон"
Гортензії "Авіньйон"
Гортензії "Авіньйон"
Гортензії "Де Рішельє"
Гортензії "Де Рішельє"
Гортензії "Де Рішельє"
Гортензії "Де Рішельє"
Гортензії "Мішель"
Гортензії "Мішель"
Гортензії "Мішель"
Букет гортензій – це чудовий подарунок та знак уваги. Той, кому призначається цей символ визнання, відчує себе унікальною особистістю, а незвичайна форма квітів нагадає про те, що світ дивовижний і різноманітний. Замовити гортензії можна через службу доставки квітів - ви оберете відповідний букет з каталогу, а ми піднесемо його точно за адресою в обумовлений термін.

Чому варто купити букет гортензій

Гортензії привертають увагу скрізь, де вони є – у садах, висаджені у ґрунт, окремим букетом – вони й досі мають екзотичний вигляд для мешканців Європи. Гортензія прийшла на захід зі сходу – там квітка найбільш поширена, а стародавні навчання, такі як фен-шуй, надають глибокого змісту цій рослині. Прийнято вважати, що кущ гортензії поруч із будинком приносить удачу та благополуччя, надає пристрасність та життєлюбність його власнику. За однією з легенд перша квітка гортензії розпустилася, коли народився Будда, тому в країнах, що сповідують буддизм, ця рослина вважається священною.
 
«Китайська троянда» у світському символізмі асоціюється з вірністю та непорочністю, а його декор декоративний вигляд дозволяє використовувати цю квітку у виготовленні весільних букетів. Дарувати букет з гортензій можна з різних приводів – будь то день народження, ювілей, особлива дата чи офіційна урочистість. Щоб подарунок виявився доречним, зробити замовлення можна з доставкою у будь-який час по місту Київ та області.

Кольори гортензій

В наявності фірми є гортензії різних кольорів – білі, ніжно-рожеві, блакитні. Відтінок суцвіть залежить від кислотності ґрунту, в якому кущ виростав. Бажання клієнта купити букет гортензій того чи іншого кольору може бути продиктоване нагодою і тим, кому букет буде адресований.
 
Рожеві гортензії - ніжні суцвіття, схожі на мереживні кулі, ідеальний подарунок для освідчення в коханні. Купити гортензії рожевого кольору можна у подарунок близькій людині – дочці, мамі, коханій, юній дівчині чи зрілій жінці як визнання її краси та елегантності.
 
Сині гортензії – оригінальні та незалежні квіти, підійдуть навіть для підношення високопоставленій особі. Не варто також забувати, що гортензія вважається квіткою дипломатії та взаєморозуміння. Такий букет буде доречний в офіційному середовищі за рахунок свого незвичайного кольору – часто синій використовують як корпоративний в організаціях, водночас не позбавлений витонченості. Асоційовані з небом і морем, аквамаринові гортензії можна купити і мрійливій натурі з креативним поглядом.

Гортензії в букеті та догляд

Гортензії можуть бути самостійним букетом або поєднуватись з іншими квітами. Їхня особливість – безліч суцвіть, об'єднаних у сферу, начебто диктує можливі варіанти комбінації цієї квітки флористу. Можна замовити гортензії у поєднанні з іншими великими та дрібними бутонами, трояндами, гвоздиками, декоративною зеленню в ошатній або лаконічній упаковці з різних матеріалів. Ціна кожного букета представлена у каталозі сайту. Доставка безкоштовна при замовленні на певну суму.

Замовити гортензії у Києві

Замовити гортензії в подарунок – це чудова ідея ще й тому, що ці квіти дуже стійкі та невибагливі. Єдина умова - вони дуже люблять воду, не дарма в давнину їх називали "чарою води". Зрізані квіти гортензії простоять в інтер'єрі близько двох тижнів, радуючи дивовижним зовнішнім виглядом та тонким ароматом.
 
Квіти, подаровані з особливої нагоди і без приводу – це визнання, що ніколи не виходить з моди, в коханні, дружбі, вірності і захопленні. Доставка гортензій у Києві проводиться цілодобово, щоб ви змогли зробити свій жест із будь-якої точки земної кулі. Щоб зробити замовлення, зв'яжіться з оператором за вказаними контактами на сайті.