Голландська троянда "Фієста"

74 грн.
Мінімальна кількість замовлення цього товару: 19
Ціна за букет:
1406 грн.
Склад букета:
Роза голландская 50 см.
1 шт.

Троянди давно завоювали звання королеви квітів і багато років заслужено носять цей титул. Вони захоплюють своєю красою та різноманітністю, адже селекціонери невпинно працюють над створенням нових сортів. Квіти будуть відмінним подарунком з будь-якого приводу, від компліменту, що ні до чого не зобов'язує, до самого урочистого заходу, наприклад ювілею або дня одруження.

Особливе місце у світі троянд займає унікальна голландська троянда Фієста. Вона відноситься до чайно-гібридних сортів і вражає своєю красою навіть досвідчених квітникарів.

Опис троянди Фієста

Класична форма у поєднанні з високим великим келихом, що досягає 10-12 см у діаметрі, робить сорт просто незабутнім. Бутони троянди Фієста мають бузково-рожеве забарвлення, на яке, наче пензлем видатного художника, нанесені яскраві, сильно виражені штрихи вершково-жовтого відтінку.

Кожна квітка — справжній витвір мистецтва. Густомахрові бутони в середньому складаються з 35 пелюсток (їх кількість коливається від 26 до 40) з приємним тонким ароматом та ніжно-солодким післясмаком. Глянцеве щільне листя і довге пряме стебло, що досягає 120 см у висоту, доповнюють бездоганну красу.

Висока стійкість до різних захворювань, повторне цвітіння та морозостійкість дозволяють подарувати близькій людині букет троянд Фієста у будь-яку пору року. Композиція захопить одержувача і обов'язково запам'ятається йому на довгий час.

Чому варто купити троянди Фієста в компанії FLORINA

Якщо ви хочете замовити троянди Фієста в Києві, напевно, вам буде цікава на них ціна — вона цілком демократична. Також наша компанія займається доставкою квітів, що дозволяє робити якісні покупки навіть лежачи на дивані. Оформляйте покупку вже сьогодні і даруйте щасливі моменти людям, що оточують вас.

Немає відгуків про цей товар.