Голландська троянда "Ігуазу"

74 грн.
Мінімальна кількість замовлення цього товару: 19
Ціна за букет:
1406 грн.
Склад букета:
Роза голландская 50 см.
1 шт.

Троянди Ігуазу належать до чайно-гібридного сорту. Вважається, що назва походить від бразильських водоспадів. Водоспади Ігуазу вражають своїм масштабом, могутністю та красою всіх, хто їх бачить наживо.

Голландська троянда Ігуазу має гофровані двокольорові пелюстки: світліші в основі і червоні по краях. Основа пофарбована в рожевий колір. Краї пелюсток мають насичений червоно-малиновий відтінок. Зовнішні пелюстки переважно кремового відтінку. Кольори плавно переходять один до одного. Це нагадує водоспад, у якому також один струмінь плавно втікає до іншого, утворюючи єдиний потужний потік.

Сорт Ігуазу вважає символом вічного кохання. Щоб створити романтичну атмосферу та зізнатися у почуттях, достатньо замовити троянди Ігуазу у Києві. Вони не в'януть протягом 16 діб і добре переносять транспортування.

Коли можна подарувати букет із троянд Ігуазу

Букет троянд Ігуазу можна дарувати не лише коханим. Подарувати букет можна на день народження подруги, близької колеги. Доречно буде презентувати презент на день матері або 8 березня. Ніжні червоні троянди підійдуть практично для будь-якої події, наприклад:

  • День всіх закоханих. Замовити доставку квітів краще заздалегідь. Адже цього свята тисячі закоханих поспішають привітати одне одного, висловити свої почуття, емоції. Букет може як доповнювати сюрприз, так і бути подарунком. У разі можна скласти композицію з 31, 41 чи 51 троянди. Такий презент оцінить будь-яка дівчина.
  • Заручини — день створення єдиного цілого, нового осередку суспільства. Доповнить ніжний та хвилюючий момент розкішний букет із чайно-гібридних троянд.
  • День народження колег та знайомих. Можна скласти композицію з червоних та жовтих троянд. Це означатиме побажання успіху та щастя.

Ціна на троянди Ігуазу невисока. При цьому квіти довго стоятимуть і радуватимуть їхнього власника. Вони чудово виглядають як у моно букеті, так і будучи частиною квіткової композиції.

Немає відгуків про цей товар.