Голландська троянда "Лола"

74 грн.
Мінімальна кількість замовлення цього товару: 19
Ціна за букет:
1406 грн.
Склад букета:
Роза голландская 50 см.
1 шт.

Голандська троянда Лола є новим сортом, відрізняється незвичайним кольором. Чарівна троянда має дивовижний складний відтінок, в якому поєднуються рожеві, червоні, коралові тони.

Квітка чудово виглядає в композиції, особливу красу представляє букет тільки з махрових троянд Лола:

  • високий, крупний бутон з діаметром 8,5 – 9 см, заввишки – 4,4 – 5 см;
  • бутон із хвилястою кромкою пелюсток має келихоподібну форму, розкривається не сильно;
  • велике темно-зелене листя на прямому, потужному стеблі;
  • має ледь вловимий, приємний запах.

Коралові троянди Лола довго радують красою та свіжістю, у вазі стоять від 7 до 10 днів, не вимагають особливого догляду. Добре переносять транспортування та короткочасне перебування у холодних умовах.

Символізм коралових троянд Лола

Чарівний відтінок троянд Лола є одним з основних переваг, від квітів просто не відірвати погляд. У букеті вони стають яскравим акцентом композиції, привертають особливу увагу.

Коралова троянда Лола в моно букеті – це гармонійне та сліпуче гарне поєднання коралового тону акуратного бутону та темного відтінку листя. Чудово виглядає букет в лаконічній упаковці або розкішному красивому варіанті матеріалу.

Букет коралових троянд Лола на стеблі 50 см стане подарунком, на який обов'язково звернуть увагу. Універсальний презент, який доречний на ювілей організації, на особисте свято як для жінки, так і для чоловіка. Троянди прикрасять кабінет, банкетний зал, чудово виглядають на весіллі. Споглядання квітки заспокоює, покращує настрій та знімає стрес.

Коралові троянди дарують, коли хочуть висловити глибокі почуття, добрі та світлі стосунки. Вони символізують відданість, повагу та водночас яскраві емоції, палкість почуттів.

Замовити коралові троянди Лола у Києві

Замовити троянди Лола – означає, бути впевненим у точній доставці квітів по Києву, ідеальної безпеки сліпуче красивого букета. Компанія має свій парк автомобілів, що гарантують прибуття ефектного подарунку у будь-який час доби, стане яскравим моментом свята, подією, яка надовго запам'ятається.

Квіти завжди свіжі, зберігають густину бутону, оскільки створені правильні умови зберігання. Професійні флористи допомагають у створенні букета. Мінімальна кількість замовлення – 15 троянд.

Прекрасна продукція поставляється безпосередньо від найкращих постачальників, завдяки чому підтримується оптимальна та фіксована ціна. Існує кілька способів оплати.

Немає відгуків про цей товар.