Голландська троянда "Мондіаль"

74 грн.
Довжина
Мінімальна кількість замовлення цього товару: 19
Ціна за букет:
1406 грн.
Склад букета:
Роза голландская "Мондиаль" 60 см.
1 шт.

Троянди з Голандії сорту Мондіаль відносяться до чайно-гібридних сортів. Їхня палітра кольорів ширша, ніж у інших видів троянд, і вони мають міцніше стебло. Композиція з цієї голандської деревини буде не тільки естетично привабливою, але і не зламається під час доставки.

Окрему увагу варто приділити молочним «Мондіаль», тому що троянди цього відтінку асоціюються з урочистістю та актуальні на будь-яких святах.

Особливості Молочних троянд Мондіаль

Молочна троянда Мондіаль - це найкращий вибір для будь-якого заходу завдяки своїм незвичайним характеристикам. Розглянемо їх:

  • Від периферії до центру молочний колір плавно переходить у теплий світло-зелений відтінок, що надає кольорам додаткової елегантності;
  • Великий розмір та гарний обсяг бутонів;
  • Міцні та щільні пелюстки тримають форму протягом усього періоду цвітіння;
  • Бутони стійкі до опадів – невеликого снігу та дощу;
  • Під впливом сонця колір пелюсток не змінюється;
  • Мало шипів на гілках;
  • Тонкий аромат цитрусу та кедра;
  • Імунітет до більшості хвороб, що долають інші сорти троянд;
  • Після обрізання стебла стоять близько півтора тижня.

Всі ці особливості голандського сорту троянд роблять його сильним конкурентом у світі квіткових композицій. Єдиним недоліком вважається поступове опадання листя з периферії, так зване «облисіння», проте воно починається не раніше ніж півтора тижні, після обрізки, і покупці зможуть вдосталь насолодитися такою вишуканою рослиною як молочні троянди Мондіаль.

Купити молочні троянди Мондіаль у Києві

Ми також придбали цей вид троянд. Замовити молочні троянди можна через наш офіційний сайт у розділі «Букети». Їх можна забрати особисто чи оформити безкоштовну доставку.

Наша доставка квітів працює 24 години на добу та діє швидко, забезпечуючи безпеку та свіжість букетів при транспортуванні. Ми намагаємося для того, щоб покупці були впевнені, що квіткова композиція справить лише позитивне враження.

За бажанням можемо додати тематичні подарунки, стрічки та листівки, які допоможуть передати відчуття відправника до його пасії або просто близької людини.

Букет із голандських троянд Мондіаль

Одна троянда – вираз почуттів, а букет – це зізнання у коханні та захопленні. Букет молочних троянд з щонайменше 15-ти рослин можна придбати на сайті нашого магазину або через контактний номер. Флористи допоможуть швидко оформити замовлення і розпочнуть його негайне складання.

Унікальний букет з голандських троянд із ледве вловимим запахом кедра та цитрусових не тільки порадує, а й приємно здивує будь-яку жінку своїми властивостями та довгим життям після зрізання. Придбання сорту «Мондіаль» – подарунок на довгий час, який залишить лише приємні спогади.

Немає відгуків про цей товар.