Голландська троянда "Райдужна"

Голландська троянда "Райдужна"
85 грн.
Мінімальна кількість замовлення цього товару: 19
Ціна за букет:
1615 грн.
Склад букета:
Роза голландская "Радужная"
1 шт.

Вже багато років троянду вважають королевою квітів. Яскравий аромат, ніжні пелюстки, буйство відтінків. Квітка сподобалася дамам і джентльменам відразу. Їм часто захоплюються у романах та віршах.

Червоний колір традиційно вважають символом пристрасті, білий символом непорочності і чистоти. А для любителів чогось оригінального та яскравого є райдужні троянди. Вони поєднують у собі до 7 відтінків.

Що собою представляють різнокольорові квіти

Різнокольорова троянда Райдужна - це спеціальний вид квітів, пелюстки якого забарвлені одразу кількома кольорами: червоним, жовтим, зеленим, фіолетовим. Спеціальна техніка фарбування допомагає досягати будь-якого незвичайного відтінку: салатового, неонового. За рахунок свого оригінального вигляду квіти швидко стали користуватися популярністю. Букет різнокольорових троянд порадує практично будь-кого.

Бутони бувають двоколірними, триколірними або кольоровими. Для кожної пелюстки можна придумати свій відтінок. Купити різнокольорові троянди можна далеко не скрізь. Квіти вимагають особливого догляду, ціна на них вища, ніж інші сорти. Але й виглядають вони найчастіше набагато оригінальніше.

Історія створення різнокольорових троянд

Вперше троянди з різнокольоровими пелюстками з'явилися у продажу 2005 року. Вивив сорт Пітер Ван Де Веркен. Спочатку він мав ідею обприскувати бутони. Але вона не мала успіху. Потім винахідник став фарбувати бутони, поки вони ростуть. Техніку фарбування досі тримають у таємниці. За рахунок цього сорт є рідкісним та унікальним.

У несумлінних флористів можна зустріти квіти, пофарбовані з балончика. Але це виглядає не так якісно та красиво, як у оригіналі. Справжні різнокольорові троянди мають кольорові прожилки. Відтінки плавно переходять з одного пелюстки на інший. Підробка втрачає свій колір за кілька днів і швидше в'яне. Тому краще замовити різнокольорові троянди у перевіреному магазині, щоб уникнути фіаско.

Що символізують райдужні троянди

Поточне тлумачення квіток вигадано сучасниками. Більшість бутони асоціюються з радістю, гарним настроєм. Веселка - це безтурботність, віра в краще, літо, сонце.

Букет з різнокольорових троянд підніме будь-який настрій. Дивлячись на нього, мимоволі з'являється посмішка. Не варто дарувати квіти малознайомій людині: вона може не зрозуміти сенсу букета. Також райдужна композиція не підійде для освідчення або для початку відносин.

Коли краще дарувати райдужні троянди

Перед тим як купити різнокольорові троянди, подумайте, чи буде доречним такий подарунок. Букет чудово підійде для особистих, сімейних свят. Але викличе багато питань, якщо буде подано на офіційних заходах. Ось кілька вдалих прикладів та приводів для подарунка:

  • День народження доньки, сестри, подруги, колеги, з якою ви добре спілкуйтеся. Презент підніме настрій та стане незвичайною прикрасою.
  • Дитячі дні народження, ранки. Райдужний букет збере багато уваги та викличе захоплення у дітей. Він асоціюватиметься у маленьких чоловічків із чарами, святом, веселкою.
  • Друзям, щоб підтримати їх у непростий момент. Оскільки в букеті немає романтичного підтексту, він чудово підійде як жест підтримки, спосіб підбадьорити чи порадувати свого.
  • День матері чи 8 березня. На ці свята краще зібрати композицію із 31, 41 або 51 троянди. Такий букет буде виглядати одночасно розкішно, яскраво та грайливо.

Купити троянди можна і для прикраси інтер'єру. Вони підійдуть для дитячих свят, шкільних заходів. Іноді їх використовують на весіллях.

Райдужний букет нікого не залишить байдужим. Замовте доставку квітів професійних флористів. Можна створити моно букет, так і композицію з іншими кольорами.

Немає відгуків про цей товар.