Голландська троянда "Синя"

Голландська троянда "Синя"
100 грн.
Мінімальна кількість замовлення цього товару: 19
Ціна за букет:
1900 грн.
Склад букета:
Роза голландская "Синяя"
1 шт.

Ось уже протягом багатьох років селекціонери експериментують із рослинами та створюють квіти незвичайних відтінків. В даний час існує кілька сортів троянд, у яких пелюстки забарвлені у блакитний або синій відтінок. Але для надання бутону максимально насиченого глибокого кольору використовуються спеціальні безпечні барвники.

Синій колір асоціюється зі спокоєм, душевною рівновагою та щастям. Він вважається глибоким, насиченим відтінком. У стародавніх єгиптян він був із богом неба Ра.

Символічне значення синіх троянд

Сині троянди означають щось незбагненне, оригінальне та красиве. Також цей колір пов'язаний із королівськими сім'ями, адже саме в них тече блакитна кров.


Чоловік може замовити сині троянди у Києві та піднести їх своїй коханій. За допомогою такого букета він може висловити такі почуття та думки:

  • Повага.
  • Кохання.
  • Незвичайність, унікальність своєї партнерки, порівняно з іншими дівчатами.

Букет блакитних троянд іноді може взагалі нічого не позначати. Його можна подарувати не близьким людям, які люблять все незвичне. Наприклад, це можуть бути далекі родичі, колеги по роботі. Але найчастіше для таких людей, які люблять оригінальне, вибирають екзотичніші квіти.

Жінка, яка отримала букет із синіх троянд, може бути впевнена, що обранець її дуже любить та цінує. Він вважає її особливою і дорожитиме їй. Іноді квіти синього кольору мають містичне чи сумне значення. Вони підійдуть для цвинтаря.

Кому і коли краще дарувати сині троянди

Букет синіх троянд буде не завжди доречним подарунком. Основне посилання — здивувати, тому що такі квіти трапляються нечасто і їх рідко очікують побачити як подарунок. Тому не варто збирати букет синього кольору для тещі, начальників жінок чи свекрухи. Такий подарунок буде недоречним. Краще вибрати класичні кольори: білий, рожевий.

Найчастіше замовляють доставку квітів синього кольору в таких випадках:

  1. Коли чоловік хоче сказати, що жінка незвичайна, оригінальна, виняткова. Перевага такого подарунка полягає в тому, що його можна подарувати як на місяць стосунків, так і на десятилітню річницю весілля. На будь-якому етапі коханої буде приємно знати, що вона залишається такою ж оригінальною і унікальною для свого партнера. Купити сині троянди може і дівчина своєму чоловікові. Синій колір асоціюється з сильною статтю і буде доречний як подарунок на значну подію. Наприклад, на річницю стосунків чи весілля.
  2. Блакитні троянди чоловік може подарувати, коли відчуває сильні почуття, але ще тільки збирається зізнатися у цьому. Такий букет чудово доповнить момент, коли буде вимовлено заповітні три слова. Він також підійде для початку стосунків чи пропозиції руки та серця.
  3. Синя троянда може бути подарована близькій людині: другові, подрузі, мамі, бізнес-партнеру. Квіти наголошують на незвичності, унікальності людини.

Якщо у вашому оточенні є екстравагантні люди, які люблять показувати свою унікальність, то сині квіти їм теж підійдуть. Вони гідно оцінять незвичайний букет.

Купити сині троянди у Києві

Ціна на сині троянди не сильно відрізняється від інших сортів, тому дарувати їх можна з приводу без. Доречні свята:

  • День народження.
  • Річниця весілля, стосунків чи знайомства.
  • Іменини.
  • Досягнення якоїсь значимої мети.

Не найкращим варіантом будуть блакитні букети на 8 березня. Цей день асоціюється з весною та теплими відтінками. Також не підійдуть сині троянди на витяг. Тут також краще вибрати або ніжні відтінки, або яскраві, сонячні.

Дарувати сині квіти можна чоловікам. Вони добре доповнять чи стануть основним подарунком на 23 лютого чи день народження. Правильно підібрана упаковка зробить сюрприз ще оригінальнішим.

Немає відгуків про цей товар.