Троянда "Піч Аваланч" (Україна)

4 відгуків
35 грн.
Довжина
Мінімальна кількість замовлення цього товару: 19
Ціна за букет:
665 грн.
Склад букета:
Роза "Пич Аваланч" 60 см.
1 шт.

Чайно-гібридна троянда Піч Аваланч виведена у Нідерландах. Велика та ніжна квітка має вишуканий персиковий відтінок, який асоціюється з теплим літом, сонячним світлом.

Персикові троянди Піч Аваланч стають все популярнішими завдяки стильній красі, можливістю використовувати в різних композиціях:

  • велика квітка діаметром 13 см. Чарівно виглядає як у бутоні, так і повністю розкритий;
  • колір пелюсток приємний, з кремово-рожевим відливом. Велика кількість пелюсток – до 60 штук. Вони зібрані в акуратний ущільнений бутон;
  • яскраво-зелене матове велике листя з глянцевим блиском;
  • ненав'язливий аромат із фруктово-солодкими нотками.

Персикова троянда Піч Аваланч не примхлива, стійка до низьких температур. Тому букет можна брати на вулицю. Особливо це актуально на весіллі.

Довго зберігається після зрізання (9 – 12 днів), постійного догляду за букетом не потрібно.

Гармонія букету персикових троянд

Середній махровості квіти зворушливого абрикосового відтінку на тлі насиченої зелені листя створюють ідеальне поєднання, що зачаровує.

Троянди персикового кольору чарівно виглядають у моно букеті, в комбінації з іншими квітами. Прекрасно поєднуються з декоративною зеленню, ліліями, трояндами інших тонів, екзотичними рослинами. Завдяки ідеальній формі та благородній кольоровій гамі універсально вписується у багато букетів. Персиковий відтінок троянди пом'якшує чи посилює загальне враження. Можливо яскравим ніжним акцентом композиції.

Букет персикових троянд стане чудовим подарунком жінці різного віку з приводу: весілля, День народження, випускний вечір.

Персикові троянди на весілля

Роза «Піч Аваланч» особливо гармонійно виглядає у весільному оформленні зали, стильно вписується в букет нареченої. Можна купити персикові троянди у Києві з різною довжиною стебла – 60, 70, 80 см.

Згідно з квітковою символікою, персикові троянди уособлюють любов, шляхетність, щасливе життя, світлі почуття. У Китаї дещо інше трактування, але теж позитивне – багатство, процвітання. Справді, замовити персикові троянди – це створити ауру гармонії, безтурботності, спокою на урочистості.

  Якщо раніше букет нареченої на весіллі був майже завжди білого кольору, то зараз все частіше в композицію вводяться троянди «Піч Аваланч». Букет із персикових троянд надає святу душевної, урочистої, теплої атмосфери.

Важливою перевагою "Піч Аваланч" є те, що вона відповідає різним актуальним стилям весілля. Гармонійні у вінтажному, грецькому, сільському та інших напрямках оформлення залу, святкового столу та весільного букету.

Замовити персикові троянди у Києві

Ціна букета троянд «Піч Аваланч» оптимальна та фіксована, оскільки гарна продукція безпосередньо поставляється від найкращих квітникарів країни та з-за кордону. Створено правильні умови зберігання. При необхідності надається допомога дизайнера в оформленні букета.

Доставка квітів Київ завжди точна, відповідно до зазначеного часу. Якість букета бездоганна. Момент доставки стає яскравим акцентом свята, сплеском щасливих емоцій.

Галина
Дякую за приємне та уважне обслуговування працівників. За святковий настрій. Бажаю вам всього найкращого. ❤️❤️❤️
02.02.2024
Галина
Велике дякую продавцю за обслуговування ❤️❤️❤️
02.02.2024
Галина
Велике дякую за оформлення та приємне обслуговування продавцю. Дякуємо за святковий настрій.❤️❤️❤️
02.02.2024
Галина
Велике дякую продавцю за оформлення та приємне обслуговування. Дякую за святковий настрій. Вам всього найкращого. Буду звертатися до вас. Задоволення получили всі.❤️❤️❤️
02.02.2024